ajax_loader_2
    Sorry, no posts matched your criteria.

Компанія «Кріоліт-Д» – безпека продуктів перш за все

 

«Кріоліт-Д» поважає законне право споживачів на безпеку харчових продуктів. Ми дотримуємося позиції, що будь-яка інформація, що стосується здоров’я та безпеки життєдіяльності людей, повинна бути відкритою, доступною і гранично чіткою. ТОВ «Кріоліт-Д» як соціально відповідальна компанія вважає своїм обов’язком:

– не використовувати у виробництві своєї продукції потенційно небезпечних інгредієнтів. До яких відносяться ГМ-продукти (для контролю за цим компанія регулярно тестує сировину і готові вироби в державній спеціалізованій лабораторії);

– максимально повно інформувати споживачів про склад своєї продукції; сприяти інформуванню суспільства про зв’язок ГМО зі здоров’ям і про необхідність ГМ-маркування.

 

Компанія «Кріоліт-Д» – одне з провідних кондитерських підприємств в центральній Україні. З 2002 року ринок виходить торгова марка «Клим»

 

Компанія орієнтована на створення високоякісних продуктів. В даний час асортимент продукції налічує більше 100 найменувань таких позицій, як: дражецукеркипечиво цукровезефірмармеладіриси, щербет.
Виробництво продукції ТМ «Клим» базується на збереженні кращих традицій кондитерської майстерності в гармонійному поєднанні з новітніми технологіями.

 


Багато з представлених на ринку виробів ТМ «Клим» виготовлені за іноваційними технологіями.

 

Кондитерська продукція ТМ «Клим» широко відома і улюблена багатьма покупцями. Продукція ТМ Клим продається на території України, Республіки Білорусь, Болгарії, Німеччини, Польщі, Греції, Великобританії, Казахстану, Молдови, Азербайджану Естонії, Ізраїлю, Латвії, Грузії, Канади, Південної Кореї, Єгипту.

 

Ми виробляємо свою продукцію на сучасному обладнанні (вироб-во: Італія, Чехія, Німеччина). Чітко дотримуємося технології виробництва, використовуємо виключно високоякісні матеріали і сировина! Це є перевагою і чинником привабливості продукції ТМ «Клим».

 

ТМ “Клим” бере участь у міжнародних виставках.